Takım Flamaları

takım flamaları
Aradığınız Sonuç Bulunamadmıştır Lütfen Armanızı Tek Kelime Olarak Arayınız

takım flamaları nedir?

takım flamaları tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ve ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Firmamız takım flamaları üretimi konusunda alanın öncü firmalarından olmakla takım flamaları üretim ve satışına devam etmektedir.

takım flamaları Fiyatları

Yurt genelinde takım flamaları satışı yapan birçok firma bulunmasına rağmen takım flamaları üretimi yapan işletmeler sayılıdır. Bu sayılı üreticiler arasında önemli bir üretim hacmine sahip olan firmamız takım flamaları fiyatlarında doğal olarak öndedir. Perakende takım flamaları satışının yanında takım flamaları satan firmalara da tedarik hizmeti vermekte olduğundan firmamızın takım flamaları konusundaki fiyat politikası tüm tüketiciler için makuldür.

takım flamaları ölçüleri

takım flamaları ölçüleri, kanun, tüzük ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın takım flamaları üretimi esnasında belirlenmiş standart ölçülerin dışına çıkma imkânı mevzubahis değildir. takım flamaları ölçü ve ebatları konusunda ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik metinlerinde detaylı ve net bilgi mevcuttur.

takım flamaları imalat

takım flamaları imalatı firmamızda seri ve bant usulüyle yapılmaktadır. İmalat surecinde takım flamaları ölçü ve ebatlarına hassasiyetle dikkat edilmekte mümkün olan en canlı ve gerçek renkler uygulanmaya çalışılmaktadır.  takım flamaları imalatı esnasında ulusal ve küresel standartlara uyulmakta, maksimum müşteri memnuniyeti ve optimum fiyat hedeflenmektedir.

takım flamaları kullanım alanları

takım flamaları tanıtım ve prestij başta olmak üzere pek çok amaç ve doğrultuda kullanılabilir. Fuarlar, okullar, ofisler ve makam odalarında kullanmak üzere takım flamaları satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.