Ofis Flaması

ofis flaması
Aradığınız Sonuç Bulunamadmıştır Lütfen Armanızı Tek Kelime Olarak Arayınız

ofis flaması nedir?

ofis flaması tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ve ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Firmamız ofis flaması üretimi konusunda alanın öncü firmalarından olmakla ofis flaması üretim ve satışına devam etmektedir.

ofis flaması Fiyatları

Yurt genelinde ofis flaması satışı yapan birçok firma bulunmasına rağmen ofis flaması üretimi yapan işletmeler sayılıdır. Bu sayılı üreticiler arasında önemli bir üretim hacmine sahip olan firmamız ofis flaması fiyatlarında doğal olarak öndedir. Perakende ofis flaması satışının yanında ofis flaması satan firmalara da tedarik hizmeti vermekte olduğundan firmamızın ofis flaması konusundaki fiyat politikası tüm tüketiciler için makuldür.

ofis flaması ölçüleri

ofis flaması ölçüleri, kanun, tüzük ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın ofis flaması üretimi esnasında belirlenmiş standart ölçülerin dışına çıkma imkânı mevzubahis değildir. ofis flaması ölçü ve ebatları konusunda ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik metinlerinde detaylı ve net bilgi mevcuttur.

ofis flaması imalat

ofis flaması imalatı firmamızda seri ve bant usulüyle yapılmaktadır. İmalat surecinde ofis flaması ölçü ve ebatlarına hassasiyetle dikkat edilmekte mümkün olan en canlı ve gerçek renkler uygulanmaya çalışılmaktadır.  ofis flaması imalatı esnasında ulusal ve küresel standartlara uyulmakta, maksimum müşteri memnuniyeti ve optimum fiyat hedeflenmektedir.

ofis flaması kullanım alanları

ofis flaması tanıtım ve prestij başta olmak üzere pek çok amaç ve doğrultuda kullanılabilir. Fuarlar, okullar, ofisler ve makam odalarında kullanmak üzere ofis flaması satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.