Ofis Flamaları

ofis flamaları
Aradığınız Sonuç Bulunamadmıştır Lütfen Armanızı Tek Kelime Olarak Arayınız

ofis flamaları nedir?

ofis flamaları tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ve ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Firmamız ofis flamaları üretimi konusunda alanın öncü firmalarından olmakla ofis flamaları üretim ve satışına devam etmektedir.

ofis flamaları Fiyatları

Yurt genelinde ofis flamaları satışı yapan birçok firma bulunmasına rağmen ofis flamaları üretimi yapan işletmeler sayılıdır. Bu sayılı üreticiler arasında önemli bir üretim hacmine sahip olan firmamız ofis flamaları fiyatlarında doğal olarak öndedir. Perakende ofis flamaları satışının yanında ofis flamaları satan firmalara da tedarik hizmeti vermekte olduğundan firmamızın ofis flamaları konusundaki fiyat politikası tüm tüketiciler için makuldür.

ofis flamaları ölçüleri

ofis flamaları ölçüleri, kanun, tüzük ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın ofis flamaları üretimi esnasında belirlenmiş standart ölçülerin dışına çıkma imkânı mevzubahis değildir. ofis flamaları ölçü ve ebatları konusunda ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik metinlerinde detaylı ve net bilgi mevcuttur.

ofis flamaları imalat

ofis flamaları imalatı firmamızda seri ve bant usulüyle yapılmaktadır. İmalat surecinde ofis flamaları ölçü ve ebatlarına hassasiyetle dikkat edilmekte mümkün olan en canlı ve gerçek renkler uygulanmaya çalışılmaktadır.  ofis flamaları imalatı esnasında ulusal ve küresel standartlara uyulmakta, maksimum müşteri memnuniyeti ve optimum fiyat hedeflenmektedir.

ofis flamaları kullanım alanları

ofis flamaları tanıtım ve prestij başta olmak üzere pek çok amaç ve doğrultuda kullanılabilir. Fuarlar, okullar, ofisler ve makam odalarında kullanmak üzere ofis flamaları satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.