Maç Flamaları

maç flamaları
Aradığınız Sonuç Bulunamadmıştır Lütfen Armanızı Tek Kelime Olarak Arayınız

maç flamaları nedir?

maç flamaları tanıtım, reklam, promosyon ve benzeri amaçlar ve ihtiyaçlara cevap vermek üzere çeşitli kumaş materyaller üzerine baskı yapılmakla üretilen ürünlerin geneline verilen isimdir. Firmamız maç flamaları üretimi konusunda alanın öncü firmalarından olmakla maç flamaları üretim ve satışına devam etmektedir.

maç flamaları Fiyatları

Yurt genelinde maç flamaları satışı yapan birçok firma bulunmasına rağmen maç flamaları üretimi yapan işletmeler sayılıdır. Bu sayılı üreticiler arasında önemli bir üretim hacmine sahip olan firmamız maç flamaları fiyatlarında doğal olarak öndedir. Perakende maç flamaları satışının yanında maç flamaları satan firmalara da tedarik hizmeti vermekte olduğundan firmamızın maç flamaları konusundaki fiyat politikası tüm tüketiciler için makuldür.

maç flamaları ölçüleri

maç flamaları ölçüleri, kanun, tüzük ve yönetmeliklerde belirtilmiştir. Firmamızın maç flamaları üretimi esnasında belirlenmiş standart ölçülerin dışına çıkma imkânı mevzubahis değildir. maç flamaları ölçü ve ebatları konusunda ilgili kanun, tüzük ve yönetmelik metinlerinde detaylı ve net bilgi mevcuttur.

maç flamaları imalat

maç flamaları imalatı firmamızda seri ve bant usulüyle yapılmaktadır. İmalat surecinde maç flamaları ölçü ve ebatlarına hassasiyetle dikkat edilmekte mümkün olan en canlı ve gerçek renkler uygulanmaya çalışılmaktadır.  maç flamaları imalatı esnasında ulusal ve küresel standartlara uyulmakta, maksimum müşteri memnuniyeti ve optimum fiyat hedeflenmektedir.

maç flamaları kullanım alanları

maç flamaları tanıtım ve prestij başta olmak üzere pek çok amaç ve doğrultuda kullanılabilir. Fuarlar, okullar, ofisler ve makam odalarında kullanmak üzere maç flamaları satın alabilir veya sipariş verebilirsiniz.