Yürüyüş Bayrakları


Yürüyüş Bayrakları
Kortej bayrağı eni boyundan daha uzun olan kesilmemiş Türk bayrağı rulosudur. Milli bayramlarda ve önemli günlerde kortej bayrağı gösterisi düzenlenir kortej Türk bayrağı yanısıra Atatürk posteri kortej bayrağı da yapılmaktadır.
Yürüyüş Bayrakları
Kortej bayrağının diğer ismi de yürüyüş bayrağı olarak bilinmektedir. Kutlama miting yürüyüş tören ve bayram gibi etkinliklerde cadde, sokak ve meydanlarda konvoy halinde kullanılan kortej bayrağı, rulo halde Türk Bayrağı’nın devamlı olarak ay yıldızlı olarak basılmasıyla üretim yapılmaktadır.


Okunma:62 / Tarih:26 Mart 2021
Yürüyüş Bayrakları Modelleri Nedir? :Yürüyüş Bayrakları modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Yürüyüş Bayrakları modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Yürüyüş Bayrakları Fiyatları Nedir? :Yürüyüş Bayrakları ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Yürüyüş Bayrakları modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Yürüyüş Bayrakları modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Yürüyüş Bayrakları ölçüleri kaçtır? :Yürüyüş Bayrakları modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Yürüyüş Bayrakları modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Yürüyüş Bayrakları modellerini nereden alabiliriz? :Yürüyüş Bayrakları ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.