Atatürk Posterleri

Kırlangıç Atatürk Posteri No:22
Atatürk Posteri İkili T Takım
Atatürk Posteri Saçaklı Üçgen
Bez Atatürk Resmi No:62
119,00TL + Kdv
Yeni Poz Atatürk Posteri No:10
Atatürk Resmi No:51
119,00TL + Kdv
Atatürk Resimleri No:88
119,00TL + Kdv
Atatürk Portresi No:22
119,00TL + Kdv
Atatürk Posterleri No:8
119,00TL + Kdv
Atatürk Posteri No:1
119,00TL + Kdv

Atatürk posteri modelleri

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatının önemli kesitlerinden birçok ölümsüz anı ve ulu önderin portrelerini çeşitli mekânlarda sergileme olanağı sağlıyor.
Kullanıcılar, eskitme tekniğiyle hazırlanan, mozaikli olarak tasarlanan, yağlı boya portrelerden kopyalanan ya da Atatürk’ü, Türk bayrağını ve imzasını bir araya getiren bayrak çeşitleri içerisinden arzu ettikleri modeli tercih edebiliyor.
Çerçevesi bulunan modeller, posterin kıvrılmasının önüne geçtiği gibi resmin korunmasını da mümkün kılıyor.
Kullanıcıların, görsel açıdan ve sağlamlık bakımından farklılık arz eden çerçeve malzemeleri arasından seçim yapma şansı bulunuyor. Posterin kullanılmak istediği alana göre de çerçeve seçimi yapılabiliyor.
Çerçeveler, genel olarak ahşap ve gümüş malzemeler kullanılarak üretiliyor.

Atatürk Posteri Çeşitleri

Atatürk posteri çeşitleri kullanıcılara kâğıt malzemeli, mdf, ahşap, kanvas, sticker, doğal taş, halı dokuma ya da metal plaka şeklinde sunuluyor. Kâğıt malzemeli posterler, kullanılmak istenilen yüzeye yapıştırılıyor.
Tablo ve bayrak tipindeki ürünler ise duvara takılıyor. Sticker posterler, duvara, kapıya veya cama yapıştırılarak kullanılıyor.
Doğal taş ürünlere, dekoratif amaçlı olarak masa ve vitrinlerde yer verilmekle beraber isteğe bağlı olarak duvara da asılabiliyor. Halı dokuma yöntemiyle üretilmiş olan ürünler, çerçevelenerek ya da asılarak duvar halısı olarak değerlendirilebiliyor. Metal plakalar, magnet vasıtasıyla duvara hızlı ve pratik bir biçimde monte edilebiliyor.
Ayrıca Atatürk fotoğrafı içermekle birlikte üzerinde saat ya da takvim bulunan çeşitli ürün seçenekleri de bulunuyor.

Atatürk Posteri Özellikleri

Tablo biçimindeki Atatürk posteri çeşitleri şekil, ebat ve parça sayısı bakımından farklılık arz ediyor. Dikey, yatay, dikdörtgen ve kare şekil seçenekleri, tablonun sergileneceği alana göre seçilmesini mümkün hale getiriyor. Geniş açılı bir görüntü arzu eden kişilerin tercihi ise panorama tablolardan yana oluyor. Atatürk posteri modelleri, ebat olarak geniş bir duvarın merkezini kaplayacak büyüklükte tablolardan küçük bir alana asılacak metal plakaya kadar kullanıcıların tercihine sunuluyor. Ürün ebatları, 20 x 16 cm ile 300 x 140 cm arasında değişiklik gösteriyor. Tek parçalı tabloların yanı sıra dört, beş ya da altı parçadan meydana gelen ürünler de seçenekler arasında yer alıyor.

Atatürk Posteri Kullanım Alanı

Yaşamını, Türk ulusunun özgür şekilde bir yaşam sürebilmesi için savaş cephelerinde geçirmiş bir liderin anlam yüklü fotoğraflarından yola çıkılarak hazırlanmış olan Atatürk posteri çeşitleri başta ev, okul, kamu kuruluşları ve özel sektör işletmeleri olmak üzere birçok farklı alanda sergilenebiliyor.
Mustafa Kemal Atatürk’e minnet duyan ve hayranlık besleyen kişiler poster modellerine evlerinin salonlarında, makam odalarında ve kişisel vakit geçirdikleri özel alanlarında yer verebiliyor. Başta çocuklar olmak üzere ailesine, çevresine ve öğrencilerine Atatürk sevgisi aşılamak isteyen ebeveynler ve öğretmenler için de Atatürk poster çeşitleri, görsel bir hatırlatıcı gereç vazifesi üstleniyor.
Atatürk Posteri Fiyatları
Mustafa Kemal Atatürk’ün sivil ve özel hayatı sırasında çekilmiş birçok fotoğrafın yanı sıra çeşitli ressamlar tarafından çizilmiş olan yağlı boya tablo ve kara kalem çizimlerini de içeren Atatürk poster modellerinin fiyatları değişkenlik gösteriyor. Poster fiyatlarındaki değişkenliğin sebebi, her poster modelinin farklı malzemeler kullanılarak farklı ebatlarda üretilmesi oluyor.
Atatürk posteri çeşitleri, kullanıcılara farklı marka ve satıcılar tarafından geniş bir fiyat aralığında sunuluyor. Bayraksepeti, poster seçimi sırasında kullanıcılarına marka, satıcı, fiyat aralığı, poster ebadı ve ürün puanı gibi seçeneklere göre filtre uygulama olanağı sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar, yalnızca kendilerine hitap eden poster modellerini görüntülüyor ve seçimlerini çok daha kolay bir biçimde gerçekleştirebiliyor

Atatürk Posterleri Modelleri Nedir? :Atatürk Posterleri modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer Atatürk Posterleri modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
Atatürk Posterleri Fiyatları Nedir? :Atatürk Posterleri ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız Atatürk Posterleri modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. Atatürk Posterleri modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
Atatürk Posterleri ölçüleri kaçtır? :Atatürk Posterleri modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her Atatürk Posterleri modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
Atatürk Posterleri modellerini nereden alabiliriz? :Atatürk Posterleri ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.